خدمات علم و ثروت پارس

طراحی و توسعه سفارشی اپلیکیشن های موبایلی

تجربه ارزشمند و حرفه ای علم و ثروت پارس در طراحی اصولی اپلیکیشن های موبایلی و با بکارگیری ابزارها و تعیین استراتژی های مناسب جهت ارائه سریعتر و راحت تر خدمات به کاربران و مخاطبان، بستری جدید در کسب و کارها را فراهم می نماید.

جهت ارائه خدمات مؤثرتر و سریعتر در کسب و کارها، استفاده از برنامه های کاربردی موبایلی (Application) بعنوان ابزار مهم در صنعت فن آوری اطلاعات و ارتباطات ایفای نقش می نماید. استفاده از این برنامه های کاربردی با شناخت صحیح جامعه هدف و تولید محتوای مؤثر و کلیدی، علیرغم اینکه مدیریت امور خدمات کسب و کار را تسهیل می نماید، انگیزه های لازم در جامعه هدف را ایجاد و کاربران را بخود وفادار می نماید و در نهایت آن کسب و کار با سودآوری به پایداری و ماندگاری خواهد رسید.
این برنامه های کاربردی که جایگاه ویژه ای در موبایل و صنعت دیجیتال و فراسو دارند، در حوزه های مختلف پولی، مالی و اقتصادی، بیمه و بانک، کیف پول الکترونیکی، گردشگری، تفریحی، سرگرمی و بازی، خرید و فروش کالا و خدمات و … بکار گرفته می شوند و بر اساس درخواست متقاضی، بررسی و مستندات آن بصورت کاملا سفارشی تهیه و سپس طراحی، تولید، پیاده سازی و پشتیبانی می گردد.