خدمات علم و ثروت پارس

پلتفرم و اپلیکیشن سفارشی گردشگری و توریسم، توریسم سلامت

با استفاده دانش علم و ثروت پارس در طراحی و بکارگیری پلتفرم و اپلیکیشن های سفارشی خود در صنعت گردشگری و توریسم، ضمن توسعه کسب و کار خود با فناوری اطلاعات و ارتباطات، سطح درآمد خود را افزایش دهید.

از آنجاییکه صنعت گردشگری و توریسم بسیار توسعه پذیر بوده و از جذابیت و درآمد قابل قبولی خصوصا در حوزه سلامت نیز برخوردار است، لذا بروزآوری نوین و دیجیتالی نمودن این کسب و کار برای مخاطبان و کاربرانی که اغلب با صنعت دیجیتال آشنایی دارند الزامی است. با پیشرفت تکنولوژی و با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات و نگاه این صنعت به فراسو، توسعه کسب و کار در این حوزه باید با بکارگیری برنامه های کاربردی موبایلی و تحت وب میسر گردد.
طراحی و پیاده سازی پلتفرم و اپلیکیشن های سفارشی گردشگری و توریسم توسط علم و ثروت پارس، ضمن دارا بودن ویژگی کاربری آسان و راحت و ارائه خدمات همزمان به تعداد بالای کاربران، قابل توسعه می باشد. این پلتفرم و برنامه های کاربردی ضمن جلب رضایت کاربران، فعالیت برای سازمان ها و متصدیان این حوزه ها، صاحبان کسب و کار در سفر و گردشگری، مشاوره سلامت محور در سفر و گردشگری هوایی، زمینی و دریایی، تعیین مسیر، بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، کشتی، خدمات تاکسی و اجاره خودرو، اقامتی و توریستی، آژانس ها، رزرو تور، هتل و خدمات هتلداری، رستوران، کافی شاپ، تالار و … را در حوزه ملی، منطقه ای و بین المللی توسعه می بخشد.